Shell Україна Дослідження рівня задоволення споживачів

Ласкаво просимо до Шелл! Ваші відгуки дуже цінні для нас, а отже дякуємо Вам, за те що знайшли час, щоб прийняти участь у нашому дослідженні якості обслуговування клієнтів мережі АЗС Shell. Просимо Вас, відповідаючи на питання, оцінювати виключно ті моменти, які пов’язані з цим питанням. Дякуємо, що допомагаєте нам стати кращими для вас!

Будь ласка, введіть дані з Вашого чеку, що залишився після візиту нашої АЗС. Не забудьте вказати номер Вашої картки лояльності Shell Smart Club.

Щоб знайти інформацію про відвідування, натисніть тут.

/ /

:

 

Залиште порожнім, якщо ви не маєте картки лояльності Shell SMART.

 

За заповнення цього відгуку Вам буде зараховано 250 SMART-балів на Вашу картку лояльності протягом 30 робочих днів (за умови вашої реєстрації в програмі лояльності Shell SMART Club) та надана можливість участі у щомісячному розіграші двох Акційних товарі за 0.01 грн з НДС: хот-дога та кави. Для перевірки реєстрації картки лояльності перейдіть будь ласка на http://shellsmart.com.ua/ua/ або зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 500 423 (з 8:00 до 20:00). Право на участь у розіграші мають особи віком від 18 років. Зауважте, що у разі введення не коректного номеру картки, та у разі, якщо Ви залишаєте відгук частіше одного разу на тиждень по одній і тій самій станції – такий відгук може бути не зарахованим. Ліміт з нараухвання балів – не більше 1 000 балів на один SMART-рахунок на місяць.

На цьому веб-сайті за допомогою файлів cookie автоматично збираються дані про відвідування та комп’ютери відвідувачів. Усі ці дані використовуються виключно в рамках наших досліджень (наприклад, з метою вивчення ринку) для забезпечення цілісності дослідницьких процесів, а також для адміністрування та вдосконалення веб-сайту. Щоб отримати докладні відомості, ознайомтеся із нашою Політикою конфіденційності. Натискаючи кнопку "Розпочати", ви даєте дозвіл на використання файлів cookie та інших технологій збирання даних.