Shell Україна Дослідження рівня задоволення споживачів

ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА ДЛЯ НАС!

Ваш відгук має велике значення для Shell. Проходьте коротке опитування та заробляйте 250 балів на картку Shell ClubSmart по завершенню місяця.

Ще не маєте картки Shell ClubSmart? Приєднуйтесь до програми лояльності та отримуйте картку Shell ClubSmart на АЗС.

Будь ласка, введіть дані з Вашого чеку, що залишився після візиту нашої АЗС. Не забудьте вказати номер Вашої картки лояльності Shell Smart Club.

Щоб знайти інформацію про відвідування, натисніть тут.

Якщо ви не можете знайти номер АЗС у листі-запрошенні, будь-ласка, натисніть «Знайти АЗС, що я відвідав»

/ /

:

 

Будь ласка, впевніться, що номер карти включає 17 цифр.

Залиште порожнім, якщо ви не маєте картки лояльності Shell SMART.

 

За заповнення цього відгуку Вам буде зараховано 250 SMART-балів на Вашу картку лояльності протягом 30 робочих днів (за умови вашої реєстрації в програмі лояльності Shell SMART Club) та надана можливість участі у щомісячному розіграші двох Акційних товарі за 0.01 грн з НДС: хот-дога та кави. Для перевірки реєстрації картки лояльності перейдіть будь ласка на http://shellsmart.com.ua/ua/ або зателефонуйте на гарячу лінію 0 800 500 423 (з 8:00 до 20:00). Право на участь у розіграші мають особи віком від 18 років. Зауважте, що у разі введення не коректного номеру картки, та у разі, якщо Ви залишаєте відгук частіше одного разу на тиждень по одній і тій самій станції – такий відгук може бути не зарахованим. Ліміт з нараухвання балів – не більше 1 000 балів на один SMART-рахунок на місяць.


 
 
Powered by smg Service Management Group